LMK - Vsetín

Příprava stavby

Jak jsem se k tomu vůbec dostal.

(první testovací blábol těchto stránek) :-P

Už od prvních chvil, co poletuju se Sky lady, sem chtěl postavit něco velkého nádherného. Potulujícese po internetu jsem narazil na sadu plánků, které vydává redakce časopisu RC revue.
Moje představy o ladných tvarech nádherných velkých strojů vzaly za své po schlédnutí několika plánků. Nakonec jsem usoudil, že Adama] bych postavit mohl.

Hbitě jsem zakoupil plánek a potom měsíc jsem ho študova a študoval a furt jsem z něho nebyl moudrý :-? . Už to vypadalo že to vzdám, ale po návštěvě Bohuňovic a po schlédntí nádherných Blériotů sem si řekly, že když ten chlap udělal toto tak já Adama taky dokážu.

Doma po další detajlní studii jsem usoudil že zakoupím trojku balsu a dám se do ocasních ploch. Poté následnovalo delší období než jsem se dokopal k tomu abych zašel do místního modelářského obchodu pro matroš. Došlo k tomu až v úterý posledního týdne června. Jelikož jsem študent a klasifikace byla už uzavřená takže jsem měl po škola času a času… :-). samotný nákup onoho prkénka byl taky docela groteskní. Pozdravím a bafnu na prodavača že bych chtěl trojku balsu. Chvilku se tam přehraboval a přehraboval načež předěmně se současným pšknutím((kýchnutím…)) hodil stoh balsových prkének. Načež jsem se neudržel a pšknul jsem taky.
Tak jsem to začal matlat rukama, převalovat v dlaních a nakonec jsem vytáhnul něco co by mohlo být středně trvdé. Milosrdně jsem mu tam nechal 38 korun a s pozdravem na rtech a balsou v ruce odešel.

Momentální výdaje

Položka cena
Basové prkénko tl 3mm 38Kč
2× kopie plánu formátu A1 2×25kč=50kč
Plán 100kč+25Kč za šek =125kč
celkem zatím 213kč

A to jsem zatím nic nepostavil :-(

««« Předchozí text: Setkání "mistrů" Valašska Následující text: Stavba ocasu - VOP »»»

Pavel Kovář ml. | 25. 06. 2006 09.19 | Stavba Adama 400 | Trvalink | Tisk... | 1113x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Na texty napsané před více jak 30 dny nelze dále reagovat.