LMK - Vsetín

Nový hosting

změkoule

Konečně ! :-)

Konečně by stránky měly fungovat jak mají. Tím myslím, že by neměly mást antiviry a shazovat počítače. Zároveň máme Inteligentnější adresu, kterou si určitě zapamatujete lépe než tu původní směs teček pomlček a jiného smetí.
Zároveň bych vás ale chtěl upozornit, že zatím nemusí fungovat stahování některých souborů a nemusí se zobrazovat některé obrázky. Ono se to nezdá, ale za ten rok se na webu nasbíralo docela solidní množství souborů. A právě to, že je jich tolik je největším důvodem proč je jejich kopírování na nový hosting tak zdlouhavé. Největší hrůza bude asi přenos fotogalerie.

Ještě bych si dovolil upozornit, že v adrese našich nových stránek není mezi lmk a vsetin pomlčka, ale poněkud netypicky tečka.

Stav sekce
Složka images (obrázky v textech)
Fotogalerie (sjednocuje se styl)
Dokumenty (videa + některé soubory v článcích)
Nastavení systému webu
Doladění odkazů v šablonách

Pokud by nefungovalo něco z toho co by podle tohoto stručného výčtu fungovat mělo dejte mi vědět buď přímo a nebo to napište do komentáře.

Pro členy našeho klubu:
  • Pokud by chtěl kdokoliv cokoliv upravit přidat nebo se o něco starat nebo jakékoliv přání ohledně webu napište mi .
  • Kdybyste chtěli jinou adresu webu není problém. Pokud by to byla adresa cokoli.vsetin.org tak to půjde zadarmo. Jinak podle tohoto ceníku
  • Co se vzhledu stránek týče – já jsem naprostý grafický antitalent. Ovládám základy HTML CSS a javascriptu co nevím jsi najdu v příručce . Drobnější úpravy nejsou problém pokud dodáte grafiku. Pokud by někdo měl zájem pokusit se udělat web hezčí, přehlednější nebo jinak lepší pokusím se vám pomoct/poradit – co bude v mých silách. Web je formátován pomocí přehledných šablon.
  • Pokud by někdo měl zájem opravovat hrubky v textech (já se snažím, ale nestíhám) klin muže. Napište a já vám umožním přístup do administrace webu.
  • Ze všeho nejraději bych předělal fotogalerii. IMHO) je to celkem hrůza. Kdo by měl typ na nějaký systém, který dělá pěkné galerije nebo by se toho dokonce ujal, skákal bych radostí až bych se halvou odrážel od stropu.

««« Předchozí text: Mig Cup Valašská Termika 2007 2. závod Následující text: V.T.2007 - poslední závod »»»

Pavel Kovář ml. | 06. 09. 2007 10.09 | Ostatní | Trvalink | Tisk... | 666x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář
[1] Chybka
Pavel Kovář ml. mejl 21. 09. 2007 08.44

huh – teď sem dopsal textík o teprmice a zhrůzou jsem zjistil, že někdo/něco porouchalo šablonu tak, že nešly přidávat komentáře. Už jsem to opravil. kdyby někde něco blblo tak se prosím ozvěte.

Na texty napsané před více jak 30 dny nelze dále reagovat.