LMK - Vsetín

10. European Championship SAM RC models

17. – 22. 6. 2012
Dubnica – Slávnica Slovakia

european_championship_SAM_ RC_models_001

17.6. – prezentace, přebírání modelů. Prohlídka letiště.

european_championship_SAM_ RC_models_002_zmensenina european_championship_SAM_ RC_models_003_zmensenina
european_championship_SAM_ RC_models_004_zmensenina european_championship_SAM_ RC_models_005_zmensenina

18.6. – slavnostní zahájení soutěže. létání první dvě kategorie OTVR „A“ OTMR

european_championship_SAM_ RC_models_009_zmensenina european_championship_SAM_ RC_models_010_zmensenina
european_championship_SAM_ RC_models_011_zmensenina
Vítězové kategorie OTVR
1. György Berkó (HUN)
2. Alois Hrabáček (CZ)
3. Filippo Bezzi (IT)
european_championship_SAM_ RC_models_012_zmensenina
adobe_reader_ico Výsledková listina
kategorie
„OTVR“
(Pro stažení klikněte
na obrázek pdf
souboru v levém
sloupci)
Vítězové kategorie „A“OTMR
1. Ed Hamler (USA)
2. Zdeněk Hanáček (CZK)
3. Petr Hošek (CZK)
european_championship_SAM_ RC_models_013_zmensenina
adobe_reader_ico Výsledková listina
kategorie
„A OTMR“
(Pro stažení klikněte
na obrázek pdf
souboru v levém
sloupci)

19.6. – kategorie ELOT naše CRC-E OPEN, NMR 2,5

european_championship_SAM_ RC_models_014_zmensenina european_championship_SAM_ RC_models_015_zmensenina
european_championship_SAM_ RC_models_016_zmensenina
Vítězové kategorie ELOT
1. Rover Marsecchi (IT)
2. Joszef Szennyel (HUN)
3. György Berkó (HUN)
european_championship_SAM_ RC_models_018_zmensenina
adobe_reader_ico Výsledková listina
kategorie
„ELOT“
(Pro stažení klikněte
na obrázek pdf
souboru v levém
sloupci)
Vítězové kategorie NMR 2,5
1. Štefan Mokráň (SVK)
2. Ed Hamler (USA)
3. Miroslav Čamaj (SVK)
european_championship_SAM_ RC_models_017_zmensenina
adobe_reader_ico Výsledková listina
kategorie
„NMR 2,5“
(Pro stažení klikněte
na obrázek pdf
souboru v levém
sloupci)

20.6. – Kategorie ½ ELOT naše CRC-E 400 SPORT (019–021) ½ TEXACO, NMR.

european_championship_SAM_ RC_models_019_zmensenina european_championship_SAM_ RC_models_020_zmensenina
european_championship_SAM_ RC_models_021_zmensenina
Vítězové kategorie ½ ELOT 1
1. František Machač (CZK)
2. Tomáš Valent (SVK)
3. Zdeněk Klimeš (CZK)
european_championship_SAM_ RC_models_023_zmensenina
adobe_reader_ico Výsledková listina
kategorie
„ELOT 1“
(Pro stažení klikněte
na obrázek pdf
souboru v levém
sloupci)
Vítězové kategorie ½ TEXACO
1. Karel Ošmera (CZK)
2. Ed Hamler (USA)
3. Mirek Číp (CZK)
european_championship_SAM_ RC_models_022_zmensenina
adobe_reader_ico Výsledková listina
kategorie
„TEXACO“
(Pro stažení klikněte
na obrázek pdf
souboru v levém
sloupci)
Vítězové kategorie NMR
1. Domenico Bruschi (R San Maríno)
2. Walther Gianti (IT)
3. Giovani Ridenti (IT)
european_championship_SAM_ RC_models_024_zmensenina
adobe_reader_ico Výsledková listina
kategorie
„NMR“
(Pro stažení klikněte
na obrázek pdf
souboru v levém
sloupci)

21.6. – kategorie TEXACO (025–028) „B“ OTMR.

european_championship_SAM_ RC_models_025_zmensenina european_championship_SAM_ RC_models_026_zmensenina
european_championship_SAM_ RC_models_027_zmensenina european_championship_SAM_ RC_models_028_zmensenina
adobe_reader_ico Výsledková listina
kategorie
„B OTMR“
(Pro stažení klikněte
na obrázek pdf
souboru v levém
sloupci)

Večer byl přichystán banket pro soutěžící.

european_championship_SAM_ RC_models_032_zmensenina european_championship_SAM_ RC_models_033_zmensenina
european_championship_SAM_ RC_models_034_zmensenina

Vítězové kat. TEXACO 1. Miroslav Čamaj (SVK). 2. Luigi Binelli (IT). 3. László Török (HUN).

european_championship_SAM_ RC_models_029_zmensenina
Vítězové kategorie „B“ OTMR
1. Ed Hamler (USA)
2. Domenico Bruschi (R San Marino)
3. Giovani Ridenti (IT)
european_championship_SAM_ RC_models_030_zmensenina

22.6. Slavnostní ukončení soutěže.

european_championship_SAM_ RC_models_031_zmensenina
european_championship_SAM_ RC_models_035_zmensenina european_championship_SAM_ RC_models_037_zmensenina
Časoměřičky Banda z Valašska
european_championship_SAM_ RC_models_038_zmensenina
Pamětní list
european_championship_SAM_ RC_models_039_zmensenina
Diplom

Ostatní informace naleznete na odkazu: http://mesam2012sk.meu.zoznam.sk/

Další umístění našich modelářů.

Kategorie ELOT
10. Jaroslav Janošek (Playboy jr.)
19. Jan Gerža (West Wind)
29. Karel Vlček (Playboy jr.)
31. Jan Gerža Strato Streak
46. Karel Staněk Centaur
60. Josef Jungwirth Spearhed
Kategorie ½ ELOT
10. Karel Staněk (Centaur)
15. Jaroslav Janošek (Kerswap)
17. Jaroslav Janošek (Mohawk Buzzard)
34. Josef Kalčák Mohawk Buzzard
43. Jan Gerža Strato Streak
57. Antonín Hovadík Simplex
Kategorie TEXACO
12. Josef Kalčák (Spook 72)
26. František Šerý (Letná)

Více fotografií je založeno v galerii, která je zařazena v našem „skromném“ fotoalbu v ročníku 2012 pod názvem: 10. European Championship SAM RC models

««« Předchozí text: Pozvánka na modelářské setkání - KELČ 2012 Následující text: Bitva o valašskú slivovicu »»»

Adam Krytinář | 02. 07. 2012 08.00 | Akce | Trvalink | Vytisknouti... | 654x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Na texty napsané před více jak 30 dny nelze dále reagovat.